Про проєкт

iLearn – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання).

В Україні щороку близько 300 000 абітурієнтів складають ЗНО, за результатами якого вступають до вищих навчальних закладів. Дослідження результатів ЗНО аналітичним центром CEDOS 2016 року показали пряму залежність результатів учнів від їх соціального та матеріального статусу:

  • лише 10% випускників інтернатів складають ЗНО на достатньо високому рівні;
  • лише 3,5% випускників з сільської місцевості складають ЗНО на високому рівні;
  • близько 20% випускників з сільської місцевості не склали ЗНО.

А за результатами дослідження аналітичного центру CEDOS 2017 року – 38% абітурієнтів із сільської місцевості не вступили до ВНЗ.

Надання доступу до якісної освіти – один з пріоритетних напрямків Громадської Спілки "Освіторія". Ми прагнемо, щоб усі учні в Україні мали можливість вступити саме до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу, чи соціального статусу. Ми переконані, що доступ до освіти має бути рівним для всіх. Тому ми й створили iLearn – відкриту платформу з онлайн-курсами та вебінарам для підготовки до ЗНО.

Усе почалося зі співпраці з інтернатом в Чернігівській області, де ми проводили для дітей Skype-уроки з учителем математики, щоб підготувати їх до ЗНО. Результати за півроку інтенсивних занять нас вразили: діти вступили до Київського Національного Економічного Університету імені Вадима Гетьмана на бюджетну форму навчання. Саме тоді ми вирішили зробити цю програму всеукраїнською і доступною для кожної дитини.

У співпраці з командою ініціативних студентів Enactus КНЕУ ми створили першу пілотну версію платформи з основними курсами.

Побачивши наскільки великим є запит на таке навчання, в 2018 Освіторія за підтримки Кока-Кола запустила вже потужну сучасну гейміфіковану платформу iLearn.

За час свого існування проект iLearn здобув визнання від міжнародних експертів у сфері освіти на Всесвітньому конкурсі соціальних проектів Enactus World Cup 2014 та долучився до освітніх ініціатив ООН.

iLearn – переможець першого конкурсу IT-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge, що реалізується у рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Фонду Східна Європа.

Сьогодні на платформі доступні щоденні навчальні вебінари та розміщені онлайн-курси з основних шкільних предметів (українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, біологія), а також вебінари з профорієнтації. До підготовки навчальних матеріалів залучені одні з найкращих педагогів України – професіонали з досвідом онлайн-підготовки до ЗНО, чиї учні отримували результати 195+ балів.

Функціонал платформи гейміфікований (з ігровими елементами), що робить процес навчання інтерактивним та цікавим. Під час реєстрації на платформі користувач створює свого віртуального героя. Його можна апгрейдити впродовж користування платформою за віртуальну валюту – вчибакси, які нараховуються за проходження тестів та перегляд навчальних вебінарів.

Вже понад 160 000 учнів з усієї країни скористалися можливостями платформи, серед яких і абітурієнти, які живуть на непідконтрольних Україні територіях, але хочуть вступати до українських ВНЗ. Цим проектом ми даємо дітям шанс досягти більшого.

Усе, що потрібно, щоб розпочати навчання – це комп’ютер, інтернет і натхнення :)

Ми віримо в тебе і бажаємо успіхів!

Команда ГС “Освіторія”


Про Освіторію

Проект iLearn створено командою Громадської Спілки "Освіторія", яка допомагає змінювати й розвивати освіту в Україні.

До заснування спілки ми створювали благодійні та волонтерські проекти в освіті, але чим більше проектів ми робили, тим більше бачили простору для нових можливостей системи освіти в Україні. Сьогодні серед наших проектів – одна з найбільш інноваційних шкіл світу – Новопечерська школа, національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine, благодійна програма "Перша професія", тренінговий центр для вчителів тощо.

Ми вважаємо сферу освіти пріоритетною для України. І від того, якою вона є сьогодні, залежить майбутнє країни, яку ми побачимо за 30-40 років. Сучасна освіта – це довгострокова, але найприбутковіша інвестиція.

Саме зараз є час і можливості для проведення ефективних освітніх реформ. Одна команда, один міністр не можуть зрушити з місця всю сферу, але за підтримки суспільства, бізнесу, учителів, батьків і дітей це можливо. Ми доводимо це нашими проектами. І ми впливаємо на майбутнє країни вже зараз.

Партнери проекту

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner