Про проект iLearn

iLearn – це відкрита платформа з онлайн-курсами для підготовки до ЗНО для всіх, хто цього потребує і бажає навчатися. Ми прагнемо, щоб усі учні в Україні мали можливість вступити саме до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу чи соціального статусу. Ми переконані, що доступ до освіти має бути рівним для всіх.

Усе почалося зі співпраці з інтернатом в Чернігівській області, де ми проводили для дітей Skype-уроки з учителем математики, щоб підготувати їх до ЗНО. Результати за півроку інтенсивних занять нас вразили: діти вступили до КНЕУ на бюджетну форму навчання. Саме тоді ми вирішили зробити цю програму всеукраїнською і доступною для кожної дитини.

Сьогодні наша платформа містить безкоштовні онлайн-курси та вебінари з української мови і літератури, математики, історії України, англійської мови, а також блок профорієнтації.

Нашою програмою вже скористались понад 10 000 учнів з усієї країни, серед яких і абітурієнти, які живуть на непідконтрольних Україні територіях, але хочуть вступати до українських вишів. Цим проектом ми даємо дітям шанс досягти більшого.

До підготовки навчальних матеріалів залучені одні з найкращих педагогів України: учителі Новопечерської школи та викладачі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Наші викладачі – професіонали з досвідом онлайн-підготовки до ЗНО, чиї учні отримували результати 196+ балів.

За час свого існування проект iLearn здобув визнання від міжнародних експертів у сфері освіти на Всесвітньому конкурсі соціальних проектів Enactus World Cup 2014 та долучився до освітніх ініціатив ООН.

Проект створений у партнерстві з групою ініціативних студентів Enactus КНЕУ.

Усе, що потрібно, щоб розпочати навчання, - це комп’ютер, інтернет і натхнення :)
Ми віримо в тебе і бажаємо успіхів!

Команда ГС “Освіторія”


iLearn – переможець першого конкурсу IT-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge, що реалізується у рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Фонду Східна Європа.

Партнери проекту

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner